Era Istrefi vjen me 'TKRKT'

  • A.P /
  • 22 May 2022 - 11:42
Era Istrefi vjen me 'TKRKT'

Këngëtarja, Era Istrefi nuk ka pritur gjatë pas suksesit të jashtëzakonshëm që pati me këngën “Bebe”, ajo ka prezantuar sot këngën e tjetër.

Era publikoi projektin e ri muzikor të quajtur “TKRKT”, në klip ajo paraqitet unike dhe në formë të mrekullueshme.

Këngëtarja këtë projekt për herë të dytë e bëri në menaxhimin e ‘Leaf Management’, vlerësohet se edhe kjo këngë do të mirëpritet nga publiku, e do të shndërrohet në një hit veror.


(Kosova Sot Online)