Këngëtarja kosovare bëhet nënë për herë të parë

  • E.K /
  • 25 June 2022 - 11:15
Këngëtarja kosovare bëhet nënë për herë të parë

Këngëtarja dhe moderatorja kosovare, Edita Sopjani, është bërë nënë për herë të parë.

Ajo në Facebook ka hedhur disa fotografi ku njoftoi se në jetë ka ardhur djali i saj, të cilin e pagëzoi me emrin Roi.

“Jeta jonë u plotësu me ty Rio jonë! Mirë se erdhe në mesin tonë, do të të duam pa fund unë e Babi! 23.06.22” shkroi këngëtarja përbri fotove.

Shumë urime, me jetë të gjatë.

(Kosova Sot Online)