Beatrix shfaqet kaq joshëse

  • A.P /
  • 27 June 2022 - 16:07
Beatrix shfaqet kaq joshëse

Këngëtarja e njohur Beatrix Ramosaj është mjaft aktive në rrjete sociale dhe shpërndan me ndjekësit imazhe e video të ndryshme.

Ramosja jo rrallëherë njofton për projekte projektet e reja muzikore, ku së fundmi madje u paraqit me fusan nusërie, duke lënë të kuptohet se imazhe të tilla janë shkëputur nga projekti i radhës.

E njëjta së fundmi ka publikuar foto, në të cilat duket aq joshëse dhe plot sharm.

Image

(Kosova Sot Online)