Ghetto Geasy dhe Majk publikojnë këngën e re 'Mari'

  • A.P /
  • 28 June 2022 - 21:42
Ghetto Geasy dhe Majk publikojnë këngën e re 'Mari'

Ka disa ditë që Getoar Selimi dhe Majk kanë paralajmëruar projektin e ri, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Tani ai projekt është publikuar në kanalin zyrtar të BABASTARS në Youtube.

“Mari” mban titullin kënga më e re nga dyshja.

Se a do jetë një nga hitet  e veres mbetet për tu parë...


(Kosova Sot Online)