Kërkohet një bashkëshort si ai i modeles shqiptare

  • G.G /
  • 29 June 2022 - 10:42
Kërkohet një bashkëshort si ai i modeles shqiptare

Modelja shqiptare Heidi Lushtaku sot feston ditëlindjen. Kjo është ditëlindja e parë që ajo po e feston si nënë pasi solli në jetë djalin e saj.

Me këtë rast, partneri i Lushtakut, futbollisti i njohur turk Merih Demiral e ka befasuar bukuroshen shqiptare. Në një story në Instagram, ai shihet teksa e uron Heidin me tortë në dorë.

 Edhe në postime, ai e ka konsideruar Heidin si “dashurinë e tij’.Heidi dhe Merih u bënë prindër pak muaj më parë dhe djalin e tyre e kanë quajtur Kais Omar. Heidi e mbajti të fshehtë shtatzëninë e saj deri në momentin qe i vogli erdhi në jetë.

(Kosova Sot Online)