Kështu dukej Enca si 12 vjeçare

  • G.G /
  • 29 June 2022 - 10:45
Kështu dukej Enca si 12 vjeçare

Enca Haxhia e ka nisur karrierën e saj muzikore në moshe fare te vogël. Ishte kantautori Big Basta ai që realizoi këngët e saj të para derisa Zapp and Chris krijuan hitin e saj te parë “A po t’pëlqen” duke i dhënë kështu një tjetër drejtim karrierës së saj.

Sot ajo është një këngëtare që provokon shumë në rrjetet e saj sociale dhe gjendet shpesh në portale me tituj nga më të ndryshmit. Megjithatë duket se Enca është bërë sot nostalgjike dhe ka postuar një foto kur ishte 12 vjeç.

Si ju duket a ka ndryshuar shumë nga këngëtarja që është sot?! Ne në fytyrë na duket po njësoj, por gjykimi ju mbetet juve në dorë…

(Kosova Sot Online)