Luana Vjollca ka një befasi

  • A.P /
  • 30 June 2022 - 16:41
Luana Vjollca ka një befasi

Moderatorja dhe këngëtarja e dashur për publikun shqiptarë, Luana Vjollca, ka një befasi për fansat.

Përmes disa imazheve që ka postuar mbrëmë në Instagram ajo ka shkruar: “Nesër e kam një surprizë për ju”.

Ndërsa, sot bukuroshja bionde ka postuar një InstaStory ku duket të jetë në studio dhe ka shkruar për ndjeksit: “Gjejeni”.

Si duket surpriza e saj është një projekt i ri muzikorë, pas punës në “Thuaje”.

Image

(Kosova Sot Online)