Tayna dhe Azet publikojnë këngën 'Tequila'

  • A.P /
  • 30 June 2022 - 21:42
Tayna dhe Azet publikojnë këngën 'Tequila'

Bashkëpunimet në mes të këngëtarëve dhe reperëve kosovar janë duke vazhduar

I fundit është edhe kënga “Tequila” që sonte është lansuar nga dyshja e njohur Tayna dhe Azet.

Edhe kjo këngë është një këngë verore dhe i këndohet dashurisë dhe dehjeve të verës në bregdet.

Pas një kohe në këtë prodhim për Tayna kthehet producenti Cricket teksa kënga është postuar në kanalin e Friends Enterteinment.

Kjo është kënga e katërt e realizuar gjatë muajve të nxehtë e Tayna, shumica e të cilave kanë qenë bashkëpunime. 

(Kosova Sot Online)