Ryva e qet barkun jashtë, duket e zjarrtë me këto komplete

  • G.G /
  • 14 July 2022 - 14:52
Ryva e qet barkun jashtë, duket e zjarrtë me këto komplete

Ryva Kajtazi e “shplon” barkun dhe e kall vendin.

Këngëtarja Ryva Kajtazi po e jeton në maksimum kohën dhe duket se vitet për të janë veç numra.

Ryva, shfaqet më e freskët dhe më atraktive se kurrë më parë në videot e fotot e fundit.

Këngëtarja dhe aktorja e njohur kosovare është bërë dy herë nënë, por kjo nuk e ka ndaluar atë që të punojë në perfeksionimin e linjave trupore.

Ryva ka numër të madh ndjekësisht në Instagram, që e përcjellin hap pas hapi dhe që ju pëlqejnë poza si këto, me bark zbuluar.

(Kosova Sot Online)