Nora do ta “kallë” Robertin me postimet e fundit, të pasmet e saj thjeshtë “WOW”

  • G.G /
  • 13 August 2022 - 10:39
Nora do ta “kallë” Robertin me postimet e fundit, të pasmet e saj thjeshtë “WOW”

Nora Istrefi, vazhdon të jetë emër shumë i dashur për publikun.

Ani pse ka shumë vite në skenë, ajo gjithmonë ka sjellë këngë dhe hite të papërsëritshme.

Përveç jetës profesionale, ajo është komentuar shumë edhe për jetën e saj private, e sidomos lidhjen e saj me Robert Berishën.

Ky i fundit tashmë ka nisur një lidhje të re, derisa Nora në anën tjeër vazhdon të provokojë me foto e saj.

E veshur me një fustan të zi e të hapur, ajo ka reklamuar trupin e saj “bombë”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi)

(Kosova Sot Online)