Marina dhe Luana pushime në Siçili me partnerët

  • G.G /
  • 15 August 2022 - 10:43
Marina dhe Luana pushime në Siçili me partnerët

Marina dhe Luana thuajse vit për vit bëjnë pushime bashkë, por jo vetëm në shoqërinë e njëra-tjetrës. Dy motrat janë së bashku me partnerët e tyre. Ato ndodhen në Siçili, Itali nga ku kanë postuar plot foto e video.

Sigurisht nga Marina nuk kanë munguar videot krah Getoarit ndërsa Luana si gjithmonë është treguar diskrete duke nxjerrë vetëm veten ose të motrën.

Mbi të gjitha duket se moderatoret po kënaqen shumë në këtë udhëtim edhe pse në një moment koha nuk ka mbajtur dhe i ka zënë shiu.

(Kosova Sot Online)