Rita dhe Fidani largohen nga Kosova!

  • G.G /
  • 22 August 2022 - 11:53
Rita dhe Fidani largohen nga Kosova!

Ja për ku janë nisur çifti simpatik, Rita dhe Fidani.

Rita dhe Fidani janë një nga çiftet më të dashura të publikut.

Dyshja një zëri janë nga më të preferuarit për ahengje të ndryshme familjare.

Së fundmi çifti i bukur ka udhëtuar drejt vendit luksozë në Zurich të Zvricres.

Përmes një pamje në Instagram dyshja janë në veturë derisa shfaqen të lumtur krahë njëri tjetrit duke mos treguar më shumë detaje për planet.

(Kosova Sot Online)