Kush po i bën foto Yllit?

  • G.G /
  • 24 August 2022 - 22:03
Kush po i bën foto Yllit?

Yll Limani njihet si njëri nga këngëtarët që ka thyer rekord për koncerte dhe mbremje muzikore.

Ylli është gjithmonë aktiv në muzik edhe me bashkëpunime, shkruan Kosova Sot Online.

Në postimin e fundit Yll shfaqet në rrugët e kryeqytetit, por kush po i bën foto?

(Kosova Sot Online)