Në veshje të ngushtë, Ronelës i dalin “tulat”

  • E.K /
  • 26 August 2022 - 22:33
Në veshje të ngushtë, Ronelës i dalin “tulat”

Ronela Hajati, vazhdon të jetë emër shumë I kmentuar në mediat rozë.

Ani pse është shumë akitve në rrjetet socilale, audienca e saj kërkon gjithmonë të dijë më shumë për jetën dhe aktivetet rreth saj.

Me pjesëmarrjen e saj nëEurovision ajo u komentua shumë, ani pse nuk arriti të kalojë në gjysmë finale.

Tani, ajo përveç trovjeve shqiptare, konceret po mbanë edhe në Evropë, e veçanerisht në Spanjë.

E pamja e sj gjithmonë është komentuar e sidomos kilet e tepërta. Por, ajo nuk e ka kompleks fare peshën e saj, madje në pantollona të ngushtë, asaj i vizaokhet barku I madh .

(Kosova Sot Online)