'Jem mat’mirët' thojnë Dani & Vjollca Haxhiu

  • A.P /
  • 23 November 2022 - 16:21
'Jem mat’mirët' thojnë Dani & Vjollca Haxhiu

Dy këngëtaret e njohur të estradës Dani dhe Vjollca Haxhiu kanë publikuar këngën e tyre më të re në duet, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

"Jem mat’mirët"  mban titullin kënga më e re nga Vjollca dhe Dani, e cila vjen me interpretim të shkëlqyer nga dyshja në fjalë.

Dëgjim të këndshëm

(Kosova Sot Online)