Rita Ora guxon pozon pothuajse e zhveshur

  • A.P /
  • 07 December 2022 - 21:35
Rita Ora guxon pozon pothuajse e zhveshur

Pop ylli Rita Ora ka pozuar me një fustan të tejdukshëm teksa mori pjesë në British Fashion Awards,  shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

Këngëtarja ka pasur guxim të ekspozohet me veshjet e saj në tapetin e kuq dhe ngjarja e saj e fundit nuk ishte përjashtim.

Natyrisht se dhe komentet pro dhe kundër nuk munguan nga ndjekësit e saj.

Veshja e guximshme është nga koleksioni pranverë/verë 2023 i Nensi Dojakës, stiluar nga Tom Eerebout.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by RITA ORA (@ritaora)

(Kosova Sot Online)