Beatrix ka dy fjalë për ti thënë

  • A.P /
  • 16 January 2023 - 17:44
Beatrix ka dy fjalë për ti thënë

Beatrix Ramosaj i ka dalur në krah banorit të Big Brother Vip Albania - Luiz Ejllit, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Kjo me arsye pasi prej ditësh është bërë objekt tallës nga pjesa më e madhe e banorëve të shtëpisë.

“Bullizuesit dhe njerëzit që qëndrojnë aty dhe nuk bëjnë asgjë për këtë kanë një vend të veçantë në ferr. #StopBullizimit”, ka shkruar Beatrix.

Image

(Kosova Sot Online)