A e mbani mend Palomën?

  • A.P /
  • 25 January 2023 - 21:27
A e mbani mend Palomën?

Aktorja e njohur meksikane Silvia Navarro debutoi në skenë në vitin 1997 me rolin kryesor në telenovelën "Perla", shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Megjithatë suksesin më të madh e arriti me rolin e Palomës si protagoniste në serialin "Cuando seas mia".

 

Por si duket sot Paloma?

Silvia Navarro aktualisht është 44 vjeqare, ka një djalë të cilin e ka pagëzuar me emrin Leon, jeton dhe vepron në Meksikë.

Pavarësisht se kanë kaluar vitet ajo edhe sot po duket për mrekulli.

Image
Image
Image


(Kosova Sot Online)