Efit i publikohet një foto e 'nxehtë'

  • A.P /
  • 01 February 2023 - 18:48
Efit i publikohet një foto e 'nxehtë'

Efi ka fituar epitetin e personazhit aleat të Luizit në “Big Brother Vip Albania”, kjo vërehet  edhe nga komentet e publikut  nëpër rrjetet sociale, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

Së fundi asaj i është publikuar një foto.


Bëhet fjalë për një foto të cilën Efi e kishte realizuar vetë dhe ja ka nisur dikujt, që pabesisht e ka publikuar.

Image

(Kosova Sot Online)