Efi -Luizit: Jam e lumtur edhe po e fitove ti

  • A.P /
  • 01 May 2023 - 16:47
Efi -Luizit: Jam e lumtur edhe po e fitove ti

Pavarësisht debateve të ashpra mes Luizit dhe Efit, duket se miqësia e tyre nuk përfundoi në të vërtetë ashtu si ata deklaruan, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

Teksa kërcenin, Efi i tha Luizit se do të ishte shumë e lumtur nësen e fiton ai këtë Big Brother.

Ai i kërkoi asaj mos të mërzitej me të për faktin që i përmendi “Përputhen” dhe se e ka dashur me gjithë shpirt të ishte në finale, e më pas e përqafoi.

Image

(Kosova Sot Online)