Me stil unik si Adelina Ismaili

  • A.P /
  • 23 May 2023 - 17:55
Me stil unik si Adelina Ismaili

Diva Adelina Ismaili  së fundi është paraqitur tejet joshëse dhe me plot stil, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Ajo si përherë vazhdon të ecë me trendin e modës.

 

Në mes të klasikes dhe modernes Adelina shkëlen e veshur me ngjyrën e zezë.

Adelina Ismaili  ka qenë dhe mbetet model i një femre të sukseshme.

(Kosova Sot Online)