Adisi tregon një moment të ëmbël të Fifit me djalin

  • E.K /
  • 29 May 2023 - 10:12
Adisi tregon një moment të ëmbël të Fifit me djalin

Këngëtarja, Fifi dhe partneri i saj, Adis Patushi, para pak kohësh janë bërë prindër për herë të parë, shkruan “Kosova Sot Online”.

Adisi ka postuar në "Instagram" një moment, teksa Fifi i kreh flokët djalit të tyre.

Fifi ende nuk e ka treguar portretin e Theo Mal, ku si duket do presim dhe ca.

(Kosova Sot Online)