Butrinti pret lulet në dasmë, ja se çka thotë

  • E.K /
  • 03 June 2023 - 11:03
Butrinti pret lulet në dasmë, ja se çka thotë

Këngëtari, Butrint Imeri, si duket është gati për tu martuar dhe për të bërë dasmë, përcjell “Kosova Sot Online”

Gjatë ceremonisë së dasmës së vëllait të tij, siç e do tradita shqiptare nusja hedh lulet tek vajzat dhe djemtë beqar.

E si duket lulet i ka pritur Butrinti.

“Mu lshu reni”, ka shkruar Butrinti.

(Kosova Sot Online)