'Sherrin ma bane' thotë Shpat Kasapi

  • A.P /
  • 04 June 2023 - 14:14
'Sherrin ma bane'  thotë Shpat Kasapi

Këngëtari i njohur Shpat Kasapi, ka publikuar këngën e tij më të re, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Sherrin ma bane", mban titullin kënga më e re e këngëtarit e cila vjen me interpretim të shkëlqyer nga Shpati.

 

Kënga vjen e realizuar dhe me videoklip.
 

 Premierë:  "Sherrin ma bane" nga  Shpat Kasapi.

Dëgjim të këndshëm

(Kosova Sot Online)