Dj Dagz një baba shembullor, ja si kujdeset për djalin e tij

  • E.K /
  • 05 June 2023 - 10:48
Dj Dagz një baba shembullor, ja si kujdeset për djalin e tij

Dj Dagz dhe Einxhel Shkira ka kohë që janë prindër për herë të parë, raporton “Kosova Sot Online”.

Dagzi përmes disa fotografive që ai ka postuar, shihet se është një baba i përkushtuar.

Ai ndau disa fotografi me Trevin, me mbishkrimin : “Pamja e Trev’it gjatë ndërrimit të pelenave”.

(Kosova Sot Online)