Luizi dhe Kiara shkëlqejnë në dasmën e Kleas dhe Elgitit

  • A.P /
  • 05 June 2023 - 14:14
Luizi dhe Kiara shkëlqejnë në dasmën e Kleas dhe Elgitit

Luizi dhe Kiara ishin në mesin e të ftuarve në dasmën e Elgitit dhe Kleas, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

Si Luizi edhe Kiara, i janë përshtatur kriterit të dasmës për të mos veshur ngjyrën e zezë duke ju përshtatur ambientit në bregdet ku zhvillohet festa

Ata padyshim se kanë shkëlqyer.

Image


(Kosova Sot Online)