Enca pas lirimit nga burgu reagon për herë të parë

  • A.P /
  • 18 September 2023 - 16:26
Enca pas lirimit nga burgu reagon për herë të parë

Për kultivim të bimëve narkotike, këngëtarja Enca Haxhia u arrestua me 12 shtator, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

Asaj iu gjetën 5 vazo me rrënjë kanabisi sativa në ballonin e shtëpisë.

 

Pas lirimit nga burgu, sot e bëri postimin e parë.

Në “Instastory” postoi një zemër të kuqe. Ky emoji përfaqëson dashurinë, afeksionin, mirënjohjen, lumturinë, gëzimin dhe të gjitha emocionet e mëdha.

Image

(Kosova Sot Online)