Ermali i bën të papriturën Elvana Gjatës

  • A.P /
  • 18 September 2023 - 17:25
Ermali i bën të papriturën Elvana Gjatës

Ermal Mamaqi ka publikuar pamje nga xhirimet e “Dy gisht mjaltë 2” me Elvana Gjatën, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

Teksa Elvana shfaqet e përqëndruar në telefon, Ermali bërtet. Artistja trembet dhe i bie telefoni nga duart. “Kjo video kushtoi 1200 euro”, shkruan Ermali krah postimit duke treguar kështu se telefoni Elvanës është dëmtuar.

 

Tashmë të martuar, Ervini dhe Ema do na tregojnë çfarë ndodh vërtet pas përrallës “Dhe ata jetuan të lumtur përgjithmonë…”

Filmi vjen me skenar të Klaudia Brahimaj dhe Ermal Mamaqi. Klaudia Brahimaj është gjithashtu autore e “I love Tropoja” dhe serialit “H.O.T” që vjen së shpejti me sezonin e dytë.

Image

(Kosova Sot Online)