Olta Gixhari provokon Ilir Shaqirin

  • A.P /
  • 05 November 2023 - 13:22
Olta Gixhari provokon Ilir Shaqirin

Olta Gixhari ka treguar në çdo dalje të saj nevojën e protagonizmit, të cilin nuk e ka të vështirë ta fitojë, transmeton gazeta "Kosova Sot Online".

Edhe si anëtare e jurisë në Dancing ëith The Stars ajo ka qenë ndër më të komentuarat.

 

Por mbrëmjen e djeshme, sjellja e aktores ndaj kryetarit të jurisë ka habitur publikun e gjerë.

Fillimisht, kur Iliri pati një problem me mikrofonin, dhe pasi kjo situatë u zgjidh Olta nguli këmbë që balerini të fliste nga mikrofoni i saj dhe Iliri i plotësoi dëshirën.

Por teksa ky i fundit komentonte kërcimin e Juliana Nurës, Olta u ngrit në këmbë duke demonstruar lëvizjen që kërkoi Iliri, por të pasmet drejtuar atij nuk u dukën aspak hijshëm në ekran.

Videot padyshim që nisën të bëjnë xhiron e rrjetit menjëherë pas spektaklit.

Image

(Kosova Sot Online)