Era Istrefi provokon në pozat e reja

  • E.K /
  • 30 November 2023 - 09:41
Era Istrefi provokon në pozat e reja

Këngëtarja, Era Istrefi, ka publikuar disa imazhe të reja në instagramin e saj, shkruan “Kosova Sot Online”.

Era ka marrur poza provokative, ku duket tejët atraktive me veshjen dhe pamjen e saj.

Era shihet e veshur me një kostum lëkure me ngjyrë të zezë, duke theksuar linjat e saja trupore.

(Kosova Sot Online)