'Jeto jetën' thotë Shyhrete Behluli

  • A.P /
  • 04 December 2023 - 19:50
'Jeto jetën' thotë Shyhrete Behluli

Këngëtarja e njohur Shyhrete Behluli, ka publikuar këngën e saj më të re, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Jeto jetën", mban titullin kënga më e re e këngëtares e vjen përplot ritëm dhe me interpretim të shkëlqyer nga Shyhretja.

 

Kënga vjen e realizuar për nder të festave të fundvitit.


 Premierë:  "Jeto jetën" nga Shyhrete Behluli

Dëgjim të këndshëm

(Kosova Sot Online)