Dua Lipa me këtë paraqitje ju lë 'pa mend'

  • A.P /
  • 04 December 2023 - 21:12
Dua Lipa me këtë paraqitje ju lë 'pa mend'

Dua Lipa ‘rrëmbeu’ vëmendjen me paraqitjen e saj në festën e publikimit të skenarit të “Barbie” në Los Angeles, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

 

Krijuesja e hitit “Houdini”, 27 vjeçe, dukej si një princeshën e popit me fustanin e saj metalik të argjendtë për ahengun e shtëpisë botuese “Faber & Faber”, i cili u realizua për të festuar publikimin e skenarit të filmit të shkruar nga Greta Gerwig dhe Noah Baumbach.

Image

(Kosova Sot Online)