'Lej' vjen nga Don Xhoni dhe Dhurata Dora

  • A.P /
  • 26 December 2023 - 18:31
'Lej' vjen nga Don Xhoni dhe Dhurata Dora

Dy këngëtarët e njohur  Don Xhoni dhe Dhurata Dora, kanë publikuar këngën më të re në duet, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".
"Lej" mban titullin kënga, e cila vjen  nga dyshja në fjalë.

 


Kënga vjen e realizuar dhe me videoklip.

Dëgjim të këndshëm

(Kosova Sot Online)