Kështu vishet në dimër Rina Balaj

  • E.K /
  • 12 February 2024 - 08:52
Kështu vishet në dimër Rina Balaj

Këngëtarja, Rina Balaj, viteve të fundit ka qenë mjaft e suksesshme në industrinë e muzikës, shkruan “Kosova Sot Online”.

Këngëtarja ka publikuar disa pamje në instagramin e saj, ku ka treguar se si duket në dimër ajo.

Ajo është shfaqur e veshur me një palë xhinse dhe me një bluzë me kapele.

(Kosova Sot Online)