'Psikopat' vjen nga Butrint Imeri

  • A.P /
  • 15 May 2024 - 18:03
'Psikopat' vjen nga Butrint Imeri

Këngëtari i njohur Butrint Imeri, ka publikuar këngën e tij më të re, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".


"Psikopat" mban titullin kënga e cila vjen përplot ritëm me interpretim të shkëlqyer nga këngëtari.


 

Kë nga vjen e realizuar dhe me videoklip.

Premierë:  "Psikopat" nga Butrint Imeri.

Dëgjim të këndshëm

 

(Kosova Sot Online)