Arta Nitaj po bëhet nënë për herë të parë

  • A.P /
  • 27 May 2024 - 18:11
Arta Nitaj po bëhet nënë për herë të parë

Raportohet se modelja Arta Nitaj është shtatzënë për herë të parë, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

 

Ende nuk dihet kush është bashkëshorti i saj, por ajo është disa muajshe shtatzënë dhe po pret një djalë.


(Kosova Sot Online)