Luizi dhe Egla vallëzojnë së bashku

  • A.P /
  • 28 May 2024 - 16:50
Luizi dhe Egla vallëzojnë së bashku

Siç ndodh çdo vit, është organizuar një festë me të gjithë konkurrentët pas përfundimit të reality show-t “BBV3”, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

 

 “After Party” i “BBV3” ka bërë bashkë shumë personazhë të njohur mbrëmjen e sotme.

Dy prej tyre ishin dhe fituesi i edicionit të dytë dhe fituesja e edicionit të tretë të “BBV3”, Luizi dhe Egla.

Të dy fituesit janë bërë bashkë teksa kanë dalë në skenë duke kërcyer nën ritmet e projektit më të ri muzikor të Luiz Ejllit.

Image

(Kosova Sot Online)