'Nëse shkoni krejt' thojnë Malësori dhe Albani

  • A.P /
  • 22 February 2024 - 17:06
'Nëse shkoni krejt' thojnë Malësori dhe Albani

Dy këngëtarët e njohur Malësori dhe Alban Mehmeti, kanë publikuar këngën e tyre më të re, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Nëse shkoni krejt'", mban titullin kënga më e re e dyshes në fjalë.

 


 Kënga u kushtohet të rinjëve që po marrin rrugët e kurbetit.

 Kënga vjen e realizuar dhe me videoklip.


Premierë:  "Nëse shkoni krejt'" nga Malësori dhe Albani

Dëgjim të këndshëm

(Kosova Sot Online)