Kush mendoni se do të jetë fitues i 'Big Brother Albania VIP 3': Meritoni, Romeo, Egla, Juli apo Heidi?

  • A.P /
  • 24 May 2024 - 18:02
Kush mendoni se do të jetë fitues i 'Big Brother Albania VIP 3': Meritoni, Romeo, Egla, Juli apo Heidi?

Edhe disa orë na ndajnë nga finalja e madhe e 'Big Brother Albania VIP 3', shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

Pesë finalistë janë në garë për ta fituar këtë edicion: Meriton Mjekiqi, Romeo Veshaj, Egla Ceno, Julian Deda dhe Heidi Baci.

Sipas sondazheve beteja do të zhvillohet në mes të Romeos dhe Meritonit.

Por se kush do të jetë në të vërtetë, mbetet për tu zbuluar të shtunën mbrëma pas mesnate kur dhe do të shpallet zyrtarisht fituesi.

Për më tepër shikoni sondazhin në vijim...

(Kosova Sot Online)