Finalja e madhe e 'Big Brother Albania VIP 3, çfarë do të ndodhë?

  • A.P /
  • 25 May 2024 - 21:00
Finalja e madhe e 'Big Brother Albania VIP 3, çfarë do të ndodhë?

Pas 133 ditëve, edicionit të  'Big Brother Albania VIP 3, i erdh fundi, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

5 finalistë:  Romeo, Meriton, Egla, Juli dhe Heidi.

 

Bëhuni gati për të përjetuar emocionet më të forta nga një maratonë surprizash! 

Performanca ekskluzive dhe një garë që do të vazhdojë deri në momentet e fundit.

(Kosova Sot Online)