Shkurte Fejza e realizon me sukses koncertin '50 vjet Zëri i Kombit'

  • A.P /
  • 08 June 2024 - 22:26
Shkurte Fejza e realizon me sukses koncertin '50 vjet Zëri i Kombit'

Artistja e njohur e këngës shqipe Shkurte Fejza e ka realizuar me sukses koncertin "Shkurte Fejza - 50 vjet Zëri i Kombit", shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Në Sallën e madhe të Pallatit të Rinisë dhe Sportit në Prishtinë, ku u realizua ky koncert ishin të pranishëm qindra qytetarë.

Për këtë jubile, këngëtarja kishte zgjedhur që t'i interpretoj live disa prej hiteve të saj të publikuara ndër vite.

Ndërkohë brohoritjet dhe duartrokitjet për bilbilin e Kosovës, Shkurte Fejza nuk patën të ndalur nga kënga e parë e gjër te ajo e fundit.

Image

(Kosova Sot Online)