Ju që i votuat këta hajna, shikoni tash mjeshtrin e vjedhjes së shtetit

Ju që i votuat këta hajna, shikoni tash mjeshtrin e vjedhjes së shtetit
Ju që i votuat këta hajna, shikoni tash mjeshtrin e vjedhjes së shtetit

Reshat Badallaj-Zhuriani

  • 22 October 2020 - 10:35

Shkruan: Reshat Badallaj-Zhurjani

A ju kam thene se shtetin e kane bere ZAP krye banditet,krye vagabondet,krye mafiozet e kanaleve te nentokes kriminale qe bejnë krime te organizuara kunder buxhetit te shtetit, a ju kam thene dhe shkruar me vite te tera se shtetin e Kosoves e kane kapur krye hajnat dhe kopilat e Titos dhe si ndodhi hajnia ne dhomat e siguruara brenda shetit me qindra miliona, si u vodhen tani 2 milionë ose vetem nje zot e di se sa milionë...

A ju kam thene dhe shkruar se shtetin e kane kapur hajnat dhe ju akoma i votoni keta kriminelë shkuar kriminelve qe do te thote se edhe ju keni hise ne kete krim te organizuar!

A ju kam thene dhe shkruar se keta krye bandite e kane bere zap sistemin e kalbur te gjyqesisë dhe e kane leshuar rrjetin taman si te marimanges dhe gelltitin miliona nga djersa e taksapaguesve, a ju kam thene se keta krye banditë dhe burra kurvash mos i quani kryetar partie se jane krye bandite te bandave politike qe dalin nga hiri i staneve qe jane te lidhura me gjaksoret serbian per krim te organizuar se keta cuba dhe kopila te qenit plak titos deri para lufta nuk kane pasur as breke dhe tani jane bere super milionerë dhe kane siguruar pasuri per 20-30 breza dhe rrospitë e tyre mbajn ne trup deri ne 100 mije euro edhe pse jane te shemtuara qe edhe qenit te draguljubit nuk i´a trazojn!A ju kam thene. E tash shikoni si veprojnë këta!

Shkrimet në këtë rubrikë nuk shprehin qëndrimet e gazetës "Kosova Sot Online".