Ish-agjenti i SHIK-ut i sfidon Hashim Thaçin dhe Kadri Veselin: Mos provokoni me shpifje, shihemi e flasim para Gjykatës Speciale

Ish-agjenti i SHIK-ut i sfidon Hashim Thaçin dhe Kadri Veselin: Mos provokoni me shpifje, shihemi e flasim para Gjykatës Speciale
Ish-agjenti i SHIK-ut i sfidon Hashim Thaçin dhe Kadri Veselin: Mos provokoni me shpifje, shihemi e flasim para Gjykatës Speciale

Naim Miftari

  • 10 maj 2021 - 09:23

Shkruan: Naim Miftari

Postimi I plotë i Miftarit nga facebook-u :

Donika sun jav ,,ladron n.." juve se ësht një zonj e ndershme,por Hashim,Kadri...une po mundem hale.! Hashim ,Kadri ,Ilmi vetëm kaq mundeni a juka ra posht mahalla ani kinse video të tjer kujt ku nuk permendem un asnjëher as një sekond me pa dikush artikullin mendon se u zbulu Amerika e cila uzbulu para shum shekujve,edhe kit killerin profesorin N_ B e juaj un në jet tem e kam takuar dy orë (114_minuta esht e regjistruar) ata e takova shum vite pas luftes kam bisedu meta ata me lejen e hatusve Amerikan se kum pas un jaran as bashkpuntor e haver si ju 15_16 vjet.! Hashim,Kadri,Ilmi,Azem....as nuk kam vjedh e grabit pasuri shtetrore me ta ,as letra zyrtare kurr në jet nē emer temin nuk kan lazu në pervjetore tê deshmorve tē UÇK por kan lezuar në emer tuajin,as në emrin tem nuk ka vrar njerz por ka vra njerz në emrin dhe urdhrat tuja.!
Masi po provokoni me genjeshtra e fallcifikime kur takohemi pra nē gjykaten speciale në Hag kini mema spjegoni tani ekstra edhe kët manipulim_etiketim mediatik tuajin,mu sum frigoni,as sum bleni ,as sum shatazhoni kurr nëjet se nuk mundeni kët e dini edhe vet edhe pyti edhe ata qe jeni bashk meta mrena nuk dhez kjo te un .!

Shkrimet në këtë rubrikë nuk shprehin qëndrimet e gazetës "Kosova Sot Online".