Pse po ushtron Loredana të gjuaj me armë?

  • G.G /
  • 08 October 2020 - 10:32
Pse po ushtron Loredana të gjuaj me armë?

Loredana Zefi për momentin është emri më i përfolur i mediave rozë.

Ajo këto ditë po qëndron në Kosovë, shkruan Kosova Sot Online.

Loredana në rrjetet sociale Instagram ka hedhur fotografi e video ku shihet me armë në duar dhe duke gjuajtur në poligon çitje.

Bukuroshja njihet për skandalet e saj dhe si femër problematike, por, akoma më shumë po bëhet tani.

(Kosova Sot Online)