Kida ka vendosur të bëjë ndryshimin e papritur

  • A.P /
  • 09 dhjetor 2020 - 20:39
Kida ka vendosur të bëjë ndryshimin e papritur

Kida është një prej emrave të estradës, e cila tregohet shumë e guximshme me ndryshimet që bën në dukje.

Së fundi, këngëtarja ndau me ndjekësit disa fotografi, teksa shfaqet me dukje krejtësisht tjetër, pasi vendosi të pres flokët dhe t’i ngjyrosë ato.

Ajo i ka ngjyrosur flokët me ngjyrë të verdhë dhe ky ndryshim po i shkon shumë asaj.

Këngëtarja ka postuar disa fotografi në Instagram, në të cilat shfaqet e veshur në të zeza, ndërsa mori komente pozitive nga ndjekësit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by KIDA (@kida)

Para pak ditësh, Kida ka zbuluar një pjesë të këngës së re, të cilën pritet ta publikojë së shpejti.

(Kosova Sot Online)