Bebe Rexha vjen me poza joshëse

  • G.G /
  • 25 shkurt 2021 - 10:50
Bebe Rexha vjen me poza joshëse

Këngëtarja është shfaqur provokuese në paraqitjen e fundit.

E veshur me ngjyrë të zezë, Bebe Rexha ka zbërthyer këmishën derisa ka zbuluar të brendshmet.

Në profilin e saj zyrtar në Instagram ka postuar imazhin i cili arriti të pëlqehet mjaft shumë nga ndjekësit dhe fansat e këngëtares që nuk janë të pakët.

Ajo ka vendosur makijazh dhe bizhuteri duke e kombinuar me veshjen që ka zgjedhur.

Ndryshe, Bebe Rexha së fundi njoftoi se është duke punuar për albumin e saj të ri.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha)

(Kosova Sot Online)