Loredana ndryshon sërish look

  • E.K /
  • 10 prill 2021 - 09:27
Loredana ndryshon sërish look

Loredana mund të identifikohet si reperja bjonde, por gjatë gjithë kohës ajo eksperimenton shumë me look-un e saj.

Pasi u kthye në brune, Lori ka vendosur t’i mbajë flokët kaçurela të gjata dhe po e shijon në maksimum këtë look. Madje, komplimentat për pamjen në Instagram ishin të panumërta.

Së fundmi, reperja ka ndryshuar sërish look. Ajo ka publikuar disa imazhe në InstaStory dhe na ka surprizuar sërish me flokët me nuanca portokalli, duke iu dhënë kështu lamtumirën kaçurrelave. Bukuroshja si gjithmonë na i kënaqi sytë.

Loredana dhe Mozzik mund të jenë duke u bërë prindër për herë të dytë, ndërsa vogëlushja Hana do të bëhet me motër ose vëlla!

(Kosova Sot Online)