Rosie ju mahnitë me këtë paraqitje

  • A.P /
  • 17 maj 2021 - 17:37
Rosie ju mahnitë me këtë paraqitje

Rosie Huntington-Whiteley ka treguar asetet e saj seksi në të brendshme të reja

Ajo gjithmonë shkëlqen në veshje të brendshme.

Rosie Huntington-Whiteley ka nxehur temperaturat derisa ka modeluar për linjën e re te të brendshmëve të Marks&Spencer të martën.

Modelja (34) ka treguar format e saj të jashtëzakonshme në të brendshme seksi dhe kilota.

Image

(Kosova Sot Online)