Sara Hoxha nuk e njeh veten!

  • A.P /
  • 13 qershor 2021 - 17:13
Sara Hoxha nuk e njeh veten!

Zakonisht e shohim natyrale, por mbrëmë ajo është befasur edhe vetë me pamjen e saj.

Sara Hoxha, apo siç njihet në publik si partnerja e Ledri Vulës, është duket ndryshe nga siç jemi mësuar ta shohim.

Me një pamje të grimuar, Sara duket se e ka pasur të vështirë ta njohë veten.

“A jam unë kjo?” – pyet Sara në fotografitë e ndara me ndjekësit ku duket për mrekulli.

Sara dhe Ledri janë bërë prindër të një vajze për herë të parë. Ata e kanë pagëzuar vajzen me emrin Poem Blue.

(Kosova Sot Online)