Beatrix shfaqet tërheqëse në të brendshme

  • G.G /
  • 30 korrik 2021 - 10:11
Beatrix shfaqet tërheqëse në të brendshme

Beatrix Ramosaj është mjaftë aktive në rrjete sociale, ku publikon vazhdimisht fotografi e video nga jeta e përditshme.

Këngëtarja përcillet nga më shumë se 500 mijë ndjekës në rrjetin social “Instagram”, ku nuk mungojnë imazhet joshëse.

Ditën e djeshme, Beatrix ka sjellë një set fotografish, në të cilin ka pozuar me të brendshme të kaltra.

Me pozat para pasqyrës dhe në vende tjera, bukuroshja ka grumbulluar dhjetëra mijëra pëlqime nga fansat e saj.

“Ti bëje veten, unë do ta bëj më mirë”, është përshkrimi i këtyre fotografive.

(Kosova Sot Online)